O nás

GRIFFIN SLOVAKIA, s.r.o. – Správny partner pre Vašu stavbu

GRIFFIN SLOVAKIA, s.r.o. a skupina Hörmann

Spoločnosť GRIFFIN SLOVAKIA, s.r.o. pôsobí v oblasti dodávok, montáže a servisu produktov pochádzajúcich z portfólia nemeckej skupiny Hörmann, ktorá je jedným z popredných európskych lídrov vo výrobe garážových a priemyselných brán, pohonov k týmto bránam, nakladacej techniky, domových dverí, zárubní a mnohých ďalších výrobkov. GRIFFIN SLOVAKIA, s.r.o. si vybrala za dodávateľa skupinu Hörmann nakoľko obe spoločnosti si zakladajú na rovnakých hodnotách v prístupe k zákazníkovi. Každá z nich dbá na vysokej kvalite ponúkaných produktov a služieb, aby bola zaručená stopercentná spokojnosť na strane klienta.

Kvalita a pôvod výrobkov Hörmann

Výrobky spoločnosti Hörmann sa vyznačujú predovšetkým vysokou kvalitou, trvácnosťou a bezproblémovým jednoduchým používaním. Svoju povestnú spoľahlivosť dosahujú najmä vďaka využívaniu kvalitných materiálov pri výrobe, jednoduchej konštrukcii a vysokým nárokom, ktoré sú uplatňované pri celom procese produkcie. Vďaka tomuto prístupu je Hörmann dnes uznávanou značkou vo svojom segmente a meno tohto výrobcu rezonuje ako synonymum kvality a spoľahlivosti.

Skupina Hörmann je výhradne rodinnou spoločnosťou, ktorá je v dnešnej dobe riadená v poradí niekoľkou generáciou priamych potomkov zakladateľa firmy – Augusta Hörmanna. Jedná sa o medzinárodnú a rýchlo expandujúcu spoločnosť, ktorej produkty ako brány, dvere, zárubne a pohony sú dostupné pre zákazníkov vo viac ako 30tich krajinách po celom svete. Spoločnosť svoje výrobky produkuje nielen v Európe, predovšetkým v domovskej krajine – Nemecku, ale aj v ďalších závodoch v Severnej Amerike a Ázii.

Skúsenosti s produktmi Hörmann

Dlhoročné skúsenosti s výrobkami skupiny Hörmann len potvrdzujú fakt, že sa v nich spája vysoká kvalita za atraktívnu cenu. Či už sa jedná o rezidenčne alebo priemyselné riešenia, tak užívatelia z dlhodobého hľadiska vyjadrujú predovšetkým spokojnosť s používaním produktov tejto spoločnosti. Aj po dlhých rokoch ostávajú spokojnými s uskutočnením svojho rozhodnutia zaobstarať si výrobky z dielne Hörmann.

Naše poslanie

Usilujeme sa uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov a dbáme na neustálom zvyšovaní kvality nami poskytovaných služieb. Klientom sa snažíme ponúknuť viac ako len produkt a jeho inštaláciu, vo forme počiatočnej konzultácie, počas ktorej miesto aplikácie prehliadneme a odporučíme kupujúcemu najvhodnejšie optimálne riešenie, aby boli plne uspokojené jeho potreby a požiadavky. V tomto prístupe nám pomáhajú hlavne bohaté vynikajúce odborné vedomosti našich profesionálnych pracovníkov a ich dlhoročné skúsenosti s produktmi spoločnosti Hörmann.


GRIFFIN SLOVAKIA, s.r.o. & Hörmann –
Profesionálne riešenia bez kompromisov